Často kladené otázky

Proč si vybrat stavební společnost CB Building s.r.o.?

Spojením stavební společnosti CB Building s.r.o. a architektonického ateliéru Archmod  - Tomáš Hlavín vznikl nový, inovativní přístup k výstavbě rodinných domů s využitím finančního poradenství, nejnovějších technologií a materiálů na českém trhu. Naše stavební projekty jsou nadčasové s osobním přístupem k zákazníkovi a místu, kde se výstavba provádí. Zákazníci si mohou vybrat dům z našeho typového katalogu nebo přijít s novým nápadem, který společně zrealizujeme.

Je možné vidět vzorový pasivní dům?

Pilotní projekt s názvem Pasivní rodinné domy Chelčice, stavební společnosti CB Building s.r.o. a projektanta pana Tomáše Hlavína, představuje výstavbu pasivních rodinných domů v malebné vesnici Chelčice, která je nedaleko města Vodňany. Jedním z postavených domů je pasivní vzorový dům, který slouží jako kancelář společnosti, ale také je místem pro setkávání s partnery, zákazníky a především zájemci o chytré a nadčasové bydlení. Vzorový dům je otevřen každý den v pracovních hodinách nebo po předchozí domluvě o víkendech. 

Vytváříte na přání nový návrh dispozice domu v lokalitě mimo jižní Čechy?

Pokud disponujete vlastním pozemkem, hledáte pro své bydlení jinou lokalitu než jižní Čechy, tak nevidíme problém se spoluprací mimo náš region. Jednou z velkých výhod naší stavební společnosti CB Building s.r.o. je vzorový pasivní dům, kde můžeme sjednat příjemnou schůzku a představit výhody zdravého bydlení. Pokud chcete vytvořit stavbu nebo přestavbu domu na míru, tak se nebráníme osobní návštěvě u Vás.  

Náš zákazník má možnost výběru domu v z našeho typového katalogu, ale nebráníme se novým nápadům, které přicházejí od samotných klientů. Pokud máte představu, jak má dům snů vypadat, tak je vše o osobní dohodě a tvorbě individuálního návrhu s naším projektantem. Tomáš Hlavín, myslí při tvorbě návrhu na místo stavby, potřebnou dispozici, prosby zákazníka a především na ekologickou, energetickou a ekonomickou výstavbu a chod domu. 

Jaká je možnost finančního poradenství?

Děláte záruční i pozáruční servis domu?

Záruka na dům je až 6 let, kde je pro technologie využité v domě zajištěn servis i pozáruční. Na vybrané druhy materiálů je po domluvě s jednotlivými dodavateli prodloužená doba záruky.