Uvědomujeme si, že cena je důležitým a nejsledovanějším požadavek pro každou stavební firmu a její zákazníky. Zásadně ovlivňuje konečnou podobu celé stavby. Stavební náklady optimalizujeme nejen důslednou přípravou před realizací a promyšlenou logistikou, ale hlavně už v ranné fázi samotného návrhu. Realizační náklady a technické parametry stavby dokážeme v průběhu života celého projektu sledovat a řídit díky principu revolučního projektování OPEN BIN. Pro každou stavbu navrhujeme takové řešení, které využije nejvhodnější materiály nebo technologie. Optimalizujeme technické a ekonomické řešení, které od počátku zakázky zabraní zbytečnému a neefektivnímu úniku financí investora. Vedle realizačních nákladů jsou neméně důležité i ty provozní.

Cena za vytápění, ohřev vody a další subsystémy nutné pro moderní způsob bydlení ovlivňuje přímo celkovou energetickou efektivnost stavby. Dalšími sledovanými parametry chytrého bydlení je tvar domu, použití kvalitních materiálů, instalované technologie nebo orientace ke světovým stranám na parcele, kde je výstavba zahájená.

Nabízíme rodinné domy v energetickém standardu tzv. pasivní nebo nulové, které mají hospodárnost až o 90 % větší, než je to u běžných domů, stavěných dle limitů platné legislativy. Díky promyšlenému návrhu a šetrným zeleným technologiím, pracující s obnovitelnými zdroji energie, stavíme domy, které dosahují neuvěřitelně nízké provozní náklady. Cena se pohybuje okolo pár tisíc korun ročně nebo v případech nulových domů nepřesáhne ani nulu.    

Naše navrhované a realizované stavby vyhovují přísným požadavkům soudobých dotačních státních programů, jako je „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM“ a „Dotace Dešťovka“. Proto mohou být vstupní investice ponížené až o tisíce korun a výrazně pozitivně ovlivňují konečný rozpočet natolik zásadně, že naše domy nejsou dražší než běžně realizované stavby.

Nahrávám kalkulátor...