CB Building s.r.o. je stavební společnost, kterou od roku 2005 rozvíjí pan Václav Trobl. Mnoho let se firma zabývá výstavbou rodinných domů na klíč. Klade důraz na stavební činnost podpořenou kvalitními a moderními technologiemi. Vybrané materiály pro stavbu jsou z řad osvědčených dodavatelů a partnerů. Od května 2015 stavební společnost představuje výstavbu úsporného, ekologického a ekonomického bydlení v pasivních zděných budovách. Projekt moderního bydlení přináší návrhy domů různých dispozic nebo cenových variant, ale především zdravého a úsporného bydlení. Stavební záměr výstavby pasivních rodinných domů přináší zákazníkům individuální přístup s možností využití služeb konzultace, návrhu vizualizace, výstavby, tvorby a vybavení interiéru nebo exteriéru od nás samotných nebo našich partnerů. Pro zákazníky je k dispozici vzorový pasivní dům na adrese Chelčice (čp.135), kde je na prodaných parcelách k vidění zrealizovaný projekt Pasivní rodinné domy Chelčice.

 

CB Building s.r.o. může nabídnout kompletní realizaci rodinného domu:

ARCHITEKTONICKÁ, PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ ČINNOST – zabýváme se individuálním návrhem novostaveb i rekonstrukcemi od formy konceptu – studie – stavebního povolení/ohlášení až po dokumentaci provedení stavby, včetně zajištění veškerého inženýringu a komunikace s orgány státní správy. Každou fázi projektu zajišťujeme včetně všech příslušných částí (statika, požárně bezpečnostní řešení, technologie, energetika atd.). Vedle individuálních návrhu nabízíme typové nebo katalogové stavby pasivních domů. Naší devizou je navrhování a výstavba pasivních a nulových rodinných domů.

REALIZACE STAVBY – zabýváme se realizací staveb prováděných jako celek, včetně technologií. Stavíme rodinné domy tzv. na klíč nebo případně po etapách. Naše technická vybavenost a personální obsazenost nám umožňuje stavět objekty zděné nebo monolitické, ale i lehké například z dřevěných konstrukcí. Doplňkově zajišťujeme veškeré legislativní povinnosti, nutné k provozu a kolaudaci stavby.  

DESIGN INTERIÉRU A EXTERIÉRU – zabýváme se návrhem interiérů celých staveb nebo jejich části, včetně nutných stavebních úprav a vybavení. Vizualizace, 3D animace a nákresy doplňují stavební a výrobní dokumentaci. Zajišťujeme konzultace s konkrétními výrobci a stanovujeme technologické postupy realizací. Ve spolupráci s firemním designerem, našimi partnery realizujeme interiér a zakázkovou výrobu nábytku podle technických parametrů, moderních trendů nebo přání zákazníka. 

DOTACE – zabýváme se navrhováním a realizací staveb, které kladou přísný důraz na energetické, enviromentální a trendové požadavky. Splňují mimo jiné i podmínky současných dotačních programů s podporou státního fondu životního prostředí. Vyřízení dotace Nová zelená úsporám nebo Dotace Dešťovka je dalším významnou dovedností, která pozitivně ovlivňuje počáteční investice stavby.

FINANCOVÁNÍ – zabýváme se nabídkou poradenství a nejvýhodnější zprostředkování hypotéčních úvěrů i těch ze stavebního spoření našich staveb.