Archmod - Tomáš Hlavín

Tomáš Hlavín, DiS. je vedoucí architektonického ateliéru Archmod – Tomáš Hlavín, specializovaného na moderní bydlení, které šetrně a chytře chrání přírodu okolo nás. V navržených pasivních a nízkoenergetických budovách, v jejich interiérech a exteriérech řeší jednoduchý, moderní vzhled, ale také ekologický a ekonomický úspěch. Pravidelně sleduje a klade důraz na materiály nových technologií, které nejen při stavbě, ale už při výrobě nebo procesu musí splňovat standardy pro výstavbu budov, kterým se v profesním životě věnuje. 

KM BETA a.s.

Společnost KM BETA a.s. se ve své výrobě specializuje na betonové střešní krytiny, vápenopískové cihly, pálené zdicí bloky nebo stropní vložky a nosníky. Střešní tašky od známé české firmy s mnohaletou zkušeností splňují požadavky evropských norem. Pro naší pasivní a nízkoenergetickou výstavbu například nejvíce vyhovuje materiál KMB SENDWIX, který je prvním uceleným systémem vícevrstvých konstrukcí na našem trhu. Celý systém zdiva je složen ze tří základních variant obvodových konstrukcí, které se navzájem liší použitými materiály i výsledným vzhledem fasádní vrstvy. 

Eva Tampírová

Eva Tampírová je hypotečním makléřem ve specializované brokerské firmě Gepard, finance pro život. Na půdě financí působí již přes 12 let. Se stavební společností CB Building s.r.o. spolupráci navázala v projektu Pasivní rodinné domy Chelčice, kam přinesla odbornou radu a orientaci v jednotlivých hypotečních procesech. Hypoteční makléř, paní Eva Tampírová navrhne řešení šité na míru všem potřebám, dokáže pro vyjednat nadstandardní podmínky hypotečního úvěrování (odhad zdarma, vyřízení úvěru zdarma, nejnižší možná úroková sazba), doporučí nejvýhodnější řešení po objektivním zhodnocení možností u jednotlivých bankovních domů. V neposlední řadě ochotně a svědomitě odpoví na veškeré otázky ohledně snu o bydlení ze strany financí. Vlastní certifikát, který jí opravňuje zpracovávat nabídky od různých bankovních domů i stavebních spořitelen. 

Oknotherm spol. s.r.o.

Rodinná firma Oknotherm spol. s.r.o. vyrábí plastová, hliníková a dřevěná okna nebo dveře již od roku 1992. Okna a dveře vysoké kvality jsou montovány do rodinných domů, škol, veřejných budov i průmyslových objektů. Firma garantuje záruční i pozáruční servis. 

Sun Pi s.r.o.

Sun Pi s.r.o. zprostředkovává našim pasivním a nízkoenergetickým domům systém fotovoltaické elektrárny s produktem Fronius Symo Hybrid. Posouvá hranice k vyšší soběstačnosti, akumulace a využití spotřeby vlastní elektřiny z fotovoltaické elektrárny.

Froglet s.r.o.

Jednatel pan Ing. Petr Kratochvíla, MBA a TOP poradce Jiří Kahuda jsou našimi partneři přes finanční poradenství z firmy Froglet s.r.o. Zákazníkům nabízejí nový směr finančního poradenství tzv. nákladové poradenství. Poskytnou cenou radu, jak získat finance na stavbu nebo přestavbu domu. Pomohou vytvořit plán pravidelného a správného čerpání získaných finančních prostředků, úspor a rezerv na stavbu domu.

Truhlářství Trobl

Truhlářství Trobl vytváří na zakázku kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek do dětského a obývacího pokoje nebo schodiště domu. Pro stavební společnost CB Building s.r.o. vytvořil na zakázku veškerý interiér vzorového pasivního domu v Chelčicích. 

eLektronik

Firma eLektronik montuje, dodává a provádí servis elektronických zabezpečovacích, kamerových systémů a dalších slaboproudých zařízení. 

RENOVO

Firma RENOVO se specializuje na prodej barev, laků do interiéru a exteriéru domu, ale i jiných budou a zařízení spojené s bydlením. 

STABE group s.r.o.

Stabe je prestižní firma, která nabízí široký sortiment stavebních materiálů. Kromě prodeje kompletního sortimentu stavebnin poskytuje firma svým zákazníkům poradenskou službu při výběru materiálů, zpracovává cenové kalkulace a zajišťuje dopravu zboží.