Václav Trobl

ředitel stavební společnosti CB Building s.r.o. a garant pasivní a nízkoenergetické výstavby

vaclav.trobl@cbb.cz
+420 774 209 071

Václav Trobl je ředitelem stavební společnosti CB Building s.r.o. Mnohaleté zkušenosti s vedením firmy věnující se výstavbou a přestavbou rodinných domů, kancelářských prostorů a průmyslových staveb především na jihu Čech, se zúročily na výstavbě pasivních rodinných domů, kde se klade důraz na ekonomiku, energii a ekologii nejen u fáze výstavby, ale i provozu domu. Současným výsledkem práce je vzorový pasivní dům a zrealizovaný projekt Pasivní rodinné domy Chelčice.  

 

 

Tomáš Hlavín, DiS.

projektant a vedoucí pasivní a nízkoenergetické výstavby

tomas.hlavin@cbb.cz
+420 773 195 901

Tomáš Hlavín se od roku 2014 aktivně zabývá otázkou moderního nízkoenergetického bydlení, které šetrně a chytře chrání přírodu okolo nás. Využívá hlavní potenciál energie, a při tom chrání naše zdraví. Společně s Václavem Troblem, ředitelem stavební společnosti CB Building s.r.o. se věnuje úkolu projektování a výstavbou pasivních a nízkoenergetických rodinných domů. Ve své práci využívá zkušenosti a studium nových technologií, šetrných pro přírodu a finance zákazníka. 

 
 

MgA. Markéta Souhradová

marketing

marketa.souhradova@cbb.cz
+420 774 814 164

Markéta Souhradová je marketingovou asistentkou stavební společnosti CB Building s.r.o. Stará se o chod webových a facebookových stránek, ale také spolupracuje se zákazníky, partnery a médii v rámci propagace nebo představení současných projektů výstavby pasivních rodinných domů. Budoucím i současným zákazníkům se snaží nabídnout informace o technologiích, materiálech a projektech výstavby ekologického, ekonomického a energeticky úsporného bydlení, které se v současnosti dotýká co nejvíce přírody a moderního, jednoduchého designu.

Vlasta Čížková

asistentka vedení stavební společnosti CB Building s.r.o

+420 702 158 528
  
Vlasta Čížková je asistentkou stavební společnosti CB Building s.r.o. a především projektu pasivní a nízkoenergetické výstavby, kde se stará o chod administrativní činnosti v oblasti zákaznického, partnerského a zaměstnaneckého servisu. Přináší současně s marketingovým oddělením informace a pohodlí budoucím a současným zákazníkům našich projektů. Věnuje se návštěvnosti vzorového pasivního domu, kde se nachází sídlo kanceláře stavební společnosti CB Building s.r.o.