Václav Trobl

ředitel stavební společnosti CB Building s.r.o. 

vaclav.trobl@cbb.cz /+420 774 209 071

Václav Trobl je ředitelem stavební společnosti CB Building s.r.o. Zároveň je hlavním garantem pasivní a nízkoenergetické výstavby rodinných domů nejen na jihu Čech. Mnohaleté zkušenosti, spolupráce s partnery, důraz na ekonomiku, energii a ekologii nejen u fáze výstavby, ale i provozu domu vytvářejí současné výsledky v realizaci pasivních rodinných staveb. 

Tomáš Hlavín, DiS.

projektant stavební společnosti CB Building s.r.o.

tomas.hlavin@cbb.cz / +420 773 195 901

Tomáš Hlavín se od roku 2014 aktivně zabývá otázkou moderního nízkoenergetického bydlení, které šetrně chrání přírodu okolo nás. Využívá hlavní potenciál energie, a při tom chrání naše zdraví. Společně s Václavem Troblem se věnují úkolu projektování a výstavbou pasivních rodinných domů, kde se klade velký důraz na nové technologie šetrné pro přírodu a finance zákazníka. 

MgA. Markéta Souhradová

asistentka marketingového oddělení stavební společnosti CB Building s.r.o.

marketa.souhradova@cbb.cz / +420 774 814 164

Markéta Souhradová se stará osobně nebo virtuálně o informování přes webové stránky a sociální sítě. Zájemcům předává novinky o zdravém pasivním nebo nízkoenergetickém bydlení v rodinných domech, které se v současnosti začínají stále více dotýkat každého z nás. V pasivním vzorovém domě dokáže připravit schůzku na míru se zástupci naší stavební společnosti, partnery nebo dalšími odborníky na úsporné bydlení.

Vlasta Čížková

asistentka vedení stavební společnosti CB Building s.r.o.

info@cbb.cz / +420 702 158 528

Vlasta Čížková se stará o chod administrativní činnosti v oblasti zákaznického, partnerského a zaměstnaneckého servisu. Přináší současně s marketingovým oddělením informace a pohodlí budoucím a současným zákazníkům našich projektů. Věnuje se návštěvnosti vzorového pasivního domu, kde se nachází sídlo kanceláře stavební společnosti CB Building s.r.o.

Miroslav Růžíčka, DiS.

asistent projektanta stavební společnosti CB Building s.r.o.

miroslav.ruzicka@cbb.cz

Miroslav Růžička se věnuje projektování pasivních a nízkoenergetických rodinných domů ve stavební společnosti CB Building s.r.o. Úzce spolupracuje s Tomášem Hlavínem, kterému je asistentem a společně pro zákazníky upravují dispozice katalogových domů nebo vytvářejí nové návrhy a vize. Vytvářejí projekty rodinných domů na míru podle finančních, ekologických a pasivních energetických standardů. 

Nikola Troblová

designer interiéru stavební společnosti CB Building s.r.o.

nikola.troblova@cbb.cz

Nikola Troblová se věnuje návrhům a realizaci designu do interiéru. Pro zákazníky vymyslí, navrhne a zadá do výroby interiér na míru, který je vynikajícím doplňkem potřeb pasivního domu, ale i jednoduchým, nadčasovým designem. Od schodiště domu, přes nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, vestavěných skříní v ložnici až po botník v předsíni domu. Své zkušenosti získala na studiu, kde si vyzkoušela moderní technologie, poznala tradiční i aktuální materiály, které nyní dokáže skloubit s požadavky zákazníka a dispozicí domu.