Představujeme nízkoenergetický rodinný dům v Truskovicích

Na stránkách CESKESTAVBY.cz si můžete přečíst článek o nízkoenergetickém rodinném domě v Truskovicích. V článku se dočtete o technologiích a zařízeních, které dělají dům moderní a chytrou domácností. Materiály, které dodala na stavbu společnost KM BETA a.s. jdou stejným směrem - postavit moderní a nadčasové bydlení, které bude pohodlným domovem pro všechny členy domácnosti. 

Celý článek si můžete přečíst na odkaze ZDE.

Katalog naší společnosti na ceskestavby.cz

.

.

Na serveru CESKESTAVBY.CZ se můžete dozvědět informace o naší stavební společnosti CB Building s.r.o., ale také o partnerech ZEXON s.r.o. a KM BETA a.s. Společnost ZEXON s.r.o., která má denně otevřený showroom v Českých Budějovicích se věnuje moderní a chytré domácnosti. KM BETA a.s. je českým výrobcem a dodavatelem stavebních materiálu a střešních krytin. 

Na odkaze ZDE naleznete celý katalog naší společnosti a partnerů. Katalog se během roku bude aktualizovat o nové informace. 

 

 

 

 

 

Ročenka časopisu Dřevo & Stavby pro rok 2018

 

Jak se staví pasivní domy? A jak se v těchto domech majitelům žije?

Odpovědi na tyto dvě jednoduché otázky se dozvíte v ročence pro rok 2018.

Stáhněte si celý katalog nebo si aktuální témata o realizaci pasivních domů, současném trendu a zkušenostech s výstavbou u nás i zahraničí přečtěte rovnou online na odkaze ZDE. 

Po celý rok 2019 se budeme podrobně věnovat tématům, o kterých se v článků můžete dočíst. Budeme udávat příklady na našich stavbách, natáčet videa, sledovat naše stavby od začátku a dělat rozhovory, jak s tvůrci, tak majiteli. Dozvíte se nejen, jak se pasivní dům staví, ale jak se v něm i žije a to nejen na jihu Čech. 

 

 
 

Návštěva pasivního vzorového domu Chelčice

Naše stavební společnost CB Building s.r.o. se účasní akce "Dny pasivních domů 2019"Máte jedinečnou příležitost navštívit Vzorový pasivní dům Chelčice a další stavby, které společnost projektovala a postavila se svým týmem. Dveře otevřeme v následujících termínech od pátku 7. 6. v čase 9.00 - 16.00 a v sobotu 8. 6. 2019 v čase 10.00 - 17.00 hodin na adrese vzorového pasivního domu, Chelčice 135. Po předchozí domluvě je možnost navštívit i další stavby z portfolia stavební společnosti CB Building s.r.o. 

Dotazy a přihlášky zasílejte na adresu: marketa.souhradova@cbb.cz / FB událost naleznete na odkaze: ZDE

Hlasování o PASIVNÍ DŮM 2018

 

Pomozte nám získat potřebné hlasy a dostat se mezi nejlepší pasivní stavby v soutěží Pasivní dům 2018. Do soutěže se jako stavební společnost CB Building s.r.o. hlásíme s nízkoenergetickou rodinnou novostavbou v Truskovicích.

Hlasování bude probíhat do 29. 1. 2019 12:00

Soutěžní přehlídka Pasivní dům 2018 hledá, mapuje a oceňuje nejzajímavější úsporné domy na území České republiky. A to nejen nulové, pasivní nebo s velmi nízkou energetickou náročností, rodinné, bytové, administrativní, ale třeba i školy nebo školky. Oceňujeme domy úplně nové i čerstvě zrekonstruované do úsporné energetické třídy. Cílem zkrátka je představit široké veřejnosti moderní české stavby 21. století a ocenit nejlepší úsporné projekty současnosti.