U nás dveře otevřeny na jaře

 

Budete chtít navštívit náš nízkoenergetický dům v rámci akce - Dny pasivních domů? Pokud ano, tak nás kontaktujte na emailové adrese: info@bb.cz nebo telefonním čísle 774 814 164. Letos nebudete otevírat dveře veřejně, pouze po dohodě. A víte proč? Dům totiž dostává ještě zbrusu nový kabátek v interiérové části, takže na jaře se můžete na co těšit.

Dny pasivních domů již za dva dny!

 

Už za pár dní můžete po celé České republice navštívit pasivní domy, které jsou otevřeny od 8.11. - 10.11.2019 od 10:00 - 18:00 hodin.

Hlavním partnerem je Centrum pasivního domu. Podívejte se na mapu ZDE, které domy jsou pro veřejnost otevřeny.

 

 

Katalog naší společnosti na ceskestavby.cz

.

.

Na serveru CESKESTAVBY.CZ se můžete dozvědět informace o naší stavební společnosti CB Building s.r.o., ale také o partnerech ZEXON s.r.o. a KM BETA a.s. Společnost ZEXON s.r.o., která má denně otevřený showroom v Českých Budějovicích se věnuje moderní a chytré domácnosti. KM BETA a.s. je českým výrobcem a dodavatelem stavebních materiálu a střešních krytin. 

Na odkaze ZDE naleznete celý katalog naší společnosti a partnerů. Katalog se během roku bude aktualizovat o nové informace. 

 

 

 

 

 

Návštěva pasivního vzorového domu Chelčice

Naše stavební společnost CB Building s.r.o. se účasní akce "Dny pasivních domů 2019"Máte jedinečnou příležitost navštívit Vzorový pasivní dům Chelčice a další stavby, které společnost projektovala a postavila se svým týmem. Dveře otevřeme v následujících termínech od pátku 7. 6. v čase 9.00 - 16.00 a v sobotu 8. 6. 2019 v čase 10.00 - 17.00 hodin na adrese vzorového pasivního domu, Chelčice 135. Po předchozí domluvě je možnost navštívit i další stavby z portfolia stavební společnosti CB Building s.r.o. 

Dotazy a přihlášky zasílejte na adresu: marketa.souhradova@cbb.cz / FB událost naleznete na odkaze: ZDE

Představujeme nízkoenergetický rodinný dům v Truskovicích

Na stránkách CESKESTAVBY.cz si můžete přečíst článek o nízkoenergetickém rodinném domě v Truskovicích. V článku se dočtete o technologiích a zařízeních, které dělají dům moderní a chytrou domácností. Materiály, které dodala na stavbu společnost KM BETA a.s. jdou stejným směrem - postavit moderní a nadčasové bydlení, které bude pohodlným domovem pro všechny členy domácnosti. 

Celý článek si můžete přečíst na odkaze ZDE.