Děkujeme za návštěvu ve vzorovém domě

 

Děkujeme za návštěvu Vzorového pasivního domu Chelčice, kde jsme společně s našimi partnery přivítali ve dnech 9. - 11. 11. 2018 několik zájemců o pasivní a nízkoenergetické bydlení. Už několik let se snažíme představovat našim zákazníkům nejen kvalitní rodinné bydlení, ale i spolupráci s partnery nebo dodavateli, kterým jako stavební společnost věříme a společně dokážeme vytvořit to, co potřebujete pro svůj život ve vysněném domě. Našimi největším partnery jsou KM BETA a.s., ZEXON nebo Gepard Finance a.s.. Jsme rádi, že můžeme být člení sdružení Centra pasivního domu a klientům pomáhat získat dotace přes NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Pasivní dům 2018

Soutěžní přehlídka Pasivní dům 2018 hledá, mapuje a oceňuje nejzajímavější úsporné domy na území České republiky. A to nejen nulové, pasivní nebo s velmi nízkou energetickou náročností, rodinné, bytové, administrativní, ale třeba i školy nebo školky. Soutěž oceňuje domy úplně nové i čerstvě zrekonstruované do úsporné energetické třídy. Cílem přehlídky je představit široké veřejnosti moderní české stavby 21. století a ocenit nejlepší úsporné projekty současnosti. 

 

Otevřené dveře společnosti CB Building s.r.o.

Naše stavební společnost CB Building s.r.o. se účasní akce "Dny pasivních domů 2018"Máte jedinečnou příležitost navštívit Vzorový pasivní dům Chelčice a další stavby, které společnost projektovala a postavila se svým týmem. Pasivní a nízkoenergetické rodinné domy otevřou své dveře v následujících termínech:

Od pátku 9. 11. do neděle 11. 11. 2018: 10.00 - 17.00 hodin, vzorový pasivní dům na adrese Chelčice 135.

V sobotu od 11.00 hodin proběhne konzultace s panem Vlastimilem Sovou, který je zástupcem společnosti KM BETA a.s.

Od 13.00 hodin proběhne představení produktů a konzultace s panem Miroslavem Zemanem, který zastupuje společnost ZEXON.
Společnost se zabývá inteligentní elektroinstalací do rodinných domů. 

Od 14.00 hodin dále komentovaná prohlídka s tvůrci vzorového pasivního domu.

Po předchozí domluvě je možnost navštívit i další stavby z portfolia stavební společnosti CB Building s.r.o. 

Dotazy a přihlášky zasílejte na adresu: marketa.souhradova@cbb.cz / FB událost naleznete na odkaze: ZDE

 

Náš partner KM BETA a.s.

 

Náš partner KM BETA a.s. prezentuje v natočeném videu stavební materiály (střešní krytinu - KMB Beta a vápenopískovou cihlu - SENDWIX), které naše společnost CB Building s.r.o. využívá na svých stavbách.

 

Dny pasivních domů 2018

Od pátku 9. do neděle 11. listopadu 2018 můžete navštívit pasivní domy po celé České republice. Centrum pasivního domu představuje další ročník oblíbené akce "Dny pasivních domů". Máte jedinečnou příležitost se majitelů, architektů a stavitelů pasivních domů zeptat na to, jak se jim v takových domech žije, jak vlastně fungují a jak se staví. Stavební společnost CB Building s.r.o. otevírá dveře Pasivního vzorového domu Chelčice, který můžete navštívit na adrese Chelčice 135.

 

Stavební společnost CB Building s.r.o.

 

Ve videu natočeném studiem ŠTIMTIM production se podařila představit naší stavební společnost, ale také tým zaměstnanců, který společně plní sny o pasivním rodinném bydlení na míru.

Video maker: ŠTIMTIM production/ www.stimtim.cz