Design

 

 „Dům postavíme ze čtyř obvodových stěn, ale domov tvoříme z designových, praktických nebo osobních požadavků.“

Stavební společnost CB Building s.r.o. je garantem pro výstavbu pasivních a nízkoenergetických rodinných domů. Pan Václav Trobl si společně se svým týmem zakládá na precizní práci a osobním přístupu, jak k dodavatelům a výrobcům stavebních materiálů, tak k investorům, kteří si naší společnost pro stavbu svého domu vybrali. Pro zákazníka vytváříme komfortní bydlení s cenovou dostupností a s architekturou respektující prostředí a krajinu. Od toho se odvíjí exteriér a interiér domu, který řešíme logicky, tak aby nevznikala místa, které se časem ukáží jako nepraktické součásti domu. V neposlední řadě myslíme na ekologii, která k výstavbě a provozu domu neodmyslitelně patří. V interiéru domu můžeme na přání pro zákazníka vytvořit a zařídit hliněné omítky, živé interiérové stěny nebo prostřednictvím společnosti ZEXON chytrou a inteligentní elektroinstalaci do domácnosti.  

Naše stavební společnost nabízí konzultaci s firemní interiérovou designérkou, která po osobní schůzce se zákazníkem vytvoří návrh nebo vizualizaci možného interiéru. Návrhy se mohou týkat interiéru celého rodinného domu nebo jednotlivých částí: kuchyňská linka s jídelnou, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice nebo koupelna. Zákazník má možnost si interiér nechat vytvořit zcela podle návrhu nebo se změnami, které se podle praktických, cenových nebo materiálových požadavků doladí s našimi partnery a řemeslníky

V pasivním vzorovém domě Chelčice je k vidění například vytvořené na míru dřevěné schodiště s osvětlením, vestavěné skříně v kancelářích, nábytek v koupelnách nebo kuchyňská linka, která je vhodná svojí velikostí do prostor vzorového domu a současně kanceláře naší společnosti. 

 

Pasivní vzorový dům Chelčice navštívila v roce 2015 redakce časopisu Můj Dům a vytvořila video z prohlídky.