Parcely úspěšně prodány

 

V projektu Pasivní rodinné domy Chelčice, který zajišťuje naše stavební společnost CB Building s.r.o. byla úspěšně prodána poslední parcela. 

V současné době se rodinné pasivní domy začínají budovat nebo některé z nich už jsou v plné výstavbě.

Pokud Vás zajímá samotná výstavba rodinných domů, tak napište a rádi představíme stavbu pasivních domů nebo samotný vzorový pasivní dům. 

 

Parcela s číslem 5/12 je PRODÁNA. Na pozemku s výměrou 685 m2 je postavený rodinný pasivní dům, na kterém se již dokončují klientské změny. Zákazník měl v ceně domu zahrnuto vše mimo interiérových dveří, povrchových úprav podlah, keramických obkladů a zařizovacích předmětů v prostorách koupelny a WC. 

Parcela s číslem 5/11 s výměrou 670 m2 je PRODÁNA. Dispozici domu si mohl zákazník vybrat z našich vytvořených vizualizací nebo sestavit podle vlastních představ. V ceně domu je zahrnuto vše mimo interiérových dveří, povrchových úprav podlah, keramických obkladů a zařizovacích předmětů v prostorách koupelny a WC.

Parcela s číslem 5/10 je vzorovým pasivním domem a sídlo stavební společnosti CB Building s.r.o. V domě naleznete kancelář architektonického ateliéru Archmod - Tomáš Hlavín. Při návštěvě odpovíme na otázky ohledně výběru dispozic našich staveb a možných parcel. V domě naleznete veškeré zařízení a údržbu pasivních staveb. Také můžete vidět truhlářské, zahradnické práce a bezpečností zařízení od našich partnerů.

Parcela s číslem 5/8 má výměru 924 m2 a je PRODÁNA. Dispozici domu si již majitelé vybrali z našich vytvořených vizualizací a nechali upravit podle vlastní potřeby. V základní ceně je zahrnuto vše mimo interiérových dveří, povrchových úprav podlah, keramických obkladů a zařizovacích předmětů v prostorách koupelny a WC.

Parcela s číslem 5/9 je PRODÁNA. Parcela má výměru 901 m Dispozici domu si již majitelé vybrali z našich vytvořených vizualizací a nechali upravit podle vlastní potřeby. V základní ceně je zahrnuto vše mimo interiérových dveří, povrchových úprav podlah, keramických obkladů a zařizovacích předmětů v prostorách koupelny a WC.

 

 Děláme, co má smysl!