Clen CpdCB Building s.r.o. je stavební společnost, kterou od roku 2005 rozvíjí pan Václav Trobl.

Mnoho let se firma zabývá výstavbou rodinných domů na klíč. Klade důraz na stavební činnost podpořenou kvalitními a moderními technologiemi. Vybrané materiály pro stavbu jsou z řad osvědčených dodavatelů a partnerů. Od května 2015 stavební společnost představuje výstavbu úsporného, ekologického a ekonomického bydlení v pasivních zděných budovách.

Projekt moderního bydlení přináší návrhy domů různých dispozic nebo cenových variant, ale především zdravého a úsporného bydlení.

Stavební záměr výstavby pasivních rodinných domů přináší zákazníkům individuální přístup s možností využití služeb konzultace nejen v rámci výstavby ale také v projekční činnosti a návrhu vizualizace interiéru.

Stavební společnost CB Building s.r.o. se stala úspěšným členem Centra pasivního domu, které je první organizací v České republice věnující se energetické efektivitě v prostředí stavebnictví.

Náš tým

Václav Trobl

Václav Trobl

ředitel stavební společnosti CB Building s.r.o.

vaclav.trobl@cbb.cz
+420 774 209 071

Václav Trobl je ředitelem stavební společnosti CB Building s.r.o. Zároveň je hlavním garantem pasivní a nízkoenergetické výstavby rodinných domů nejen na jihu Čech. Mnohaleté zkušenosti, spolupráce s partnery, důraz na ekonomiku, energii a ekologii nejen u fáze výstavby, ale i provozu domu vytvářejí současné výsledky v realizaci pasivních rodinných staveb.

Miroslav Růžíčka, DiS.

Miroslav Růžíčka, DiS.

projektant stavební společnosti CB Building s.r.o.

miroslav.ruzicka@cbb.cz

Miroslav Růžička se věnuje projektování pasivních a nízkoenergetických rodinných domů ve stavební společnosti CB Building s.r.o. Vytvářejí projekty rodinných domů na míru podle finančních, ekologických a pasivních energetických standardů. Pro zákazníky upravuje dispozice katalogových domů nebo vytvářejí nové návrhy a vize.

Nikola Troblová

Nikola Troblová

designer interiéru, projektování a administrace stavební společnosti CB Building s.r.o.

nikola.troblova@cbb.cz

Nikola Troblová se věnuje návrhům a realizaci designu do interiéru. Pro zákazníky vymyslí, navrhne a zadá do výroby interiér na míru, který je vynikajícím doplňkem potřeb pasivního domu, ale i jednoduchým, nadčasovým designem. Od schodiště domu, přes nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, vestavěných skříní v ložnici až po botník v předsíni domu. Své zkušenosti získala na studiu, kde si vyzkoušela moderní technologie, poznala tradiční i aktuální materiály, které nyní dokáže skloubit s požadavky zákazníka a dispozicí domu.

Partneři