Clen Cpd

Firma CB Building s.r.o. se již více než 25 let specializuje na výstavbu rodinných domů a stavební činnosti, pod vedením pana Václava Trobla. Naše práce je podpořena využitím kvalitních a moderních technologií a spolupracujeme s osvědčenými dodavateli a partnery.

Zkušenosti

Během našeho dlouholetého působení na stavebním trhu jsme realizovali řadu zajímavých projektů nejen v oblasti rodinných domů, ale také mateřské školky, zubní ordinace, prostory pro výrobu, projekty pro obce a další specifické stavby. Díky tomu jsme si vybudovali bohaté zkušenosti a odborné znalosti, které nyní využíváme při realizaci projektů moderního bydlení.

Pasivní domy

Od května 2015 se zaměřujeme na výstavbu úsporného, ekologického a ekonomického bydlení v pasivních zděných budovách. Tato specializace vyústila realizací projektu několika pasivních domů v Chelčicích, které byly provedeny v typových variantách dle potřeb investorů. Nezaměřujeme se pouze na typové projekty, ale také na individuální, kdy společně s vámi navrhneme to nejlepší řešení pro váš komfort a kvalitu bydlení. Přinášíme možnost využití služeb konzultace nejen v rámci výstavby ale také v projekční činnosti a návrhu interiéru.

Koncept moderního bydlení přináší návrhy domů různých dispozic nebo cenových variant, ale především zdravého a úsporného bydlení.

Jsme hrdým členem Centra pasivního domu, první organizace v České republice, která se věnuje energetické efektivitě ve stavebnictví. Toto členství potvrzuje naši odbornou způsobilost a závazek k udržitelnosti a inovacím v oblasti stavebnictví.

 

Náš tým

Václav Trobl

Václav Trobl

ředitel stavební společnosti CB Building s.r.o.

vaclav.trobl@cbb.cz
+420 774 209 071

Václav Trobl je ředitelem stavební společnosti CB Building s.r.o. Zároveň je hlavním garantem pasivní a nízkoenergetické výstavby rodinných domů nejen na jihu Čech. Mnohaleté zkušenosti, spolupráce s partnery, důraz na ekonomiku, energii a ekologii nejen u fáze výstavby, ale i provozu domu vytvářejí současné výsledky v realizaci pasivních rodinných staveb

Bc. Miroslav Růžíčka, DiS.

Bc. Miroslav Růžíčka, DiS.

projektant stavební společnosti CB Building s.r.o.

miroslav.ruzicka@cbb.cz
+420 602 138 755

Miroslav Růžička se věnuje projektování pasivních rodinných domů ve stavební společnosti CB Building s.r.o. Vytvářejí projekty rodinných domů na míru podle finančních, ekologických a pasivních energetických standardů. Pro zákazníky upravuje dispozice typových domů nebo vytvářejí nové návrhy a vize.

Nikola Troblová

Nikola Troblová

projekční činnost, návrh interiéru a administrace stavební společnosti CB Building s.r.o.

nikola.troblova@cbb.cz
+420 606 636 339

Nikola Troblová se věnuje projekční činnosti v oblasti rodinných domů, kde zároveň uplatňuje své znalosti získané při studiu designu interiéru. Pro zákazníky navrhne a prakticky přizpůsobí nejen samotnou dispozici domu se zařizovacími prvky ale také konečný výběr materiálů a barev. Jejím cílem je pomoci vám vytvořit domov, který bude nejen esteticky působivý, ale také funkční a pohodlný. Zároveň se také věnuje administrativě ve společnosti.

Partneři